Luty - numizmatyczny czar PRL-u!

Cały czas pracujemy nad unikatową i ciekawą formułą Naszego portalu. Wpadliśmy na pomysł, aby począwszy od lutego każdy miesiąc na naszym profilu na fb i stronie internetowej miał jakąś myśl przewodnią. Postanowiliśmy zacząć od monet okresu PRL - zatem luty ogłaszamy na Portalu Numizmatycznym miesiącem PRL-u.

Poza pracami nad grafiką i czytelnością strony pracujemy cały czas nad stroną merytoryczną. Zależy nam na tym, aby portal ten był mostem pomiędzy kolekcjonerami współczesnych monet, a pasjonatami numizmatyki historycznej. Dlatego też również poszukujemy osób, które swoim piórem zechciałyby Nas wesprzeć merytorycznie (zainteresowanych proszę o kontakt mailowy portalnumizmatyczny@gmail.com).

Każdego dnia na naszym profilu na fb będziecie dostawali dużą dawkę informacji i ciekawostek związanych z numizmatyką tego okresu a na Naszej stronie internetowej będziemy prezentowali Wam obszerniejsze materiały i artykuły.
Na koniec tzn. na przełomie lutego i marca zorganizujemy duży konkurs dot. monet PRL-u. Głównymi nagrodami będzie literatura numizmatyczna w tym m.in. katalog próbnych monet PRL Pana Janusza Parchimowicza.
Oczywiście poza tematyką PRL-u w lutym nie zabraknie innych numizmatycznych tematów - przed nami aukcje, nowości wydawnicze - o wszystkim będziemy na bieżąco Was informowali.

Komentarze