Zwiedzanie produkcji Mennicy Polskiej - aukcja i licytacja na WOŚP

 
Na portalu aukcyjnym WOŚP pojawiły się aukcje, na których można wylicytować zwiedzanie produkcji Mennicy Polskiej w Warszawie. Licytacje rozpoczęły się 10 stycznia i potrwają do 4 lutego 2021 roku. Do wylicytowania są dwie wycieczki - każda dla dwóch osób. 

Na co dzień Mennica Polska bardzo rzadko udostępnia zwiedzającym halę produkcyjną więc może to być jedna z niewielu okazji do obejrzenia tego jak powstają monety obiegowe i kolekcjonerskie - polskie i zagraniczne. 

OPIS AUKCJI: 

To jedyna okazja do zwiedzenia jedynej mennicy w Polsce, a zarazem jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie mennic świata! Podczas 2-godzinnej wycieczki po produkcji Mennicy Polskiej zapoznasz się z procesem wytwarzania monet – począwszy od projektu, przez realizację modeli 3D, tworzenie narzędzi, obróbkę krążków, aż po proces wybijania i zdobienia monet. Zobaczysz, jak powstają monety obiegowe i kolekcjonerskie. Zanurzysz ręce w świeżo wybitych, jeszcze ciepłych monetach. Wcielisz się w rolę mincerza i samodzielnie wybijesz swoją monetę. Czy wiesz, że taka okazja może się więcej nie powtórzyć?!

Licytujesz wycieczkę po produkcji Mennicy Polskiej dla dwóch osób. To wyjątkowa przygoda i nie lada przywilej – oprowadzi Cię sam Dyrektor Produkcji Mennicy Polskiej.

LICYTACJA ODBYWA SIĘ TUTAJ

Komentarze